Account manager

Ezt várhatod tőlünk:

  • Fejlődésed szakmai tréningeken és konferenciákon való részvétellel, kedvezményes nyelvtanulási lehetőséggel is támogatjuk;
  • Előrelépési lehetőséget biztosítunk a legjobb értékesítési eredményeket elérő kollégáknak;
  • Munkádat az alapbéren és jutalékon kívül számos juttatással is értékeljük;
  • Premier előtti filmvetítéseken, koncerteken vehetsz részt;
  • Extra kedvezményesen használhatsz fitnesz- és konditermeket;
  • Múzeumi és színházi látogatásaid is támogatjuk;
  • Van zárt bringaparkolónk, zuhanyzó;
  • HVG Klubkártyát is adunk;
  • Könnyedén hozzájuthatsz a HVG által kiadott lapokhoz;
  • Szuper könyveinket fele áron veheted meg;
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban;
  • Remek csapatépítő összejöveteleink vannak és persze pörgős, vidám csapatunk.

Feladataid közé fog tartozni:

  • a meglévő cégállomány kezelése,
  • új ügyfelek megnyerése adatbázisok alapján,
  • a Jobline.hu és HVG HR Center szolgáltatásainak értékesítése cégek, vállalatok számára;
  • ajánlatok és szerződések készítése.

Ezt várjuk tőled:

  • legyen értékesítésben szerzett legalább egy éves tapasztalatod,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezz,
  • szeresd az önálló munkavégzést, de nem hátrálj meg a csapatmunkától sem,
  • előnnyel indulsz, ha beszélsz angolul vagy németül.